Sponsoren:
foto Eigen Erf Vleesvee
foto For Farmers
foto Vleesvee Intergratie Twente bv
foto KI Samen
foto J.G. Veldman Fourages
foto Robert Keizer
foto Schilder bagger, hei-grondwerken
foto CRV
foto Schrijver Stalinrichting
foto Cow XL
foto Jan Slot Metaaldecoratie
foto ZooEasy Online Blonde d’Aquitaine Digitale Stamboom Registratie
foto Accon avm

Moncoutant 2018 Foto’s in uitslag verwerkt

In het menu "evenementen" - "keuringen buitenland" kunt u de individuele keuring en kampioenskeuring met alle dieren die een podiumplaats hebben verkregen zien in woord en beeld nog eens rustig terugkijken.

 

width=1100

Ons laatste nieuws
Nieuwe stier bij clublid

Al enige tijd op het bedrijf van clublid J.Schilder en sinds kort ook te vinden op de advertentie in "de Blonde"van maart 2021, de stier Orage met als vader de stier Gornia en moeder Dienne, de volle zus van Carmen. Voor een uitgebreide fotostamboom,....

> lees verder
Update Preferente stammoeders clubleden

Onder het kopje "fokkerij" ---> "preferente stammoeders" staat de actuele lijst  stammoeders van onze clubleden.

> lees verder
naar boven