Sponsoren:
foto Cow XL
foto Accon avm
foto Jan Slot Metaaldecoratie
foto Schrijver Stalinrichting
foto Eigen Erf Vleesvee
foto CRV
foto J.G. Veldman Fourages
foto KI Samen
foto Schilder bagger, hei-grondwerken
foto Robert Keizer
foto Vleesvee Intergratie Twente bv
foto ZooEasy Online Blonde d’Aquitaine Digitale Stamboom Registratie
foto For Farmers

Data voor programma 2019- 2020 gepresenteerd

Gisteren, maandag 28 oktober is het nieuwe clubseizoen van de studieclub weer begonnen. Dit is zoals gebruikelijk de jaarvergadering en werd aangevuld met een presentatie van de afgelopen reis naar het Franse Clermont-Ferrand. Onder het kopje "binnen de club" "Agenda" vindt u de data met de onderwerpen.

Blonde d`Aquitaine studieclub Noord

Verlengde Hoogeveense Vaart 13
7863 TH Gees


E-mail: blondestudieclubnoord@hotmail.com
Ons laatste nieuws
Nieuwe stier bij clublid

Al enige tijd op het bedrijf van clublid J.Schilder en sinds kort ook te vinden op de advertentie in "de Blonde"van maart 2021, de stier Orage met als vader de stier Gornia en moeder Dienne, de volle zus van Carmen. Voor een uitgebreide fotostamboom,....

> lees verder
Update Preferente stammoeders clubleden

Onder het kopje "fokkerij" ---> "preferente stammoeders" staat de actuele lijst  stammoeders van onze clubleden.

> lees verder
naar boven