Sponsoren:
foto CRV
foto Schilder bagger, hei-grondwerken
foto ZooEasy Online Blonde d’Aquitaine Digitale Stamboom Registratie
foto For Farmers
foto Eigen Erf Vleesvee
foto J.G. Veldman Fourages
foto Jan Slot Metaaldecoratie
foto Schrijver Stalinrichting
foto Cow XL
foto Vleesvee Intergratie Twente bv
foto Robert Keizer
foto KI Samen
foto Accon avm

Studieclub Noord viert dubbel jubileum

Op 14 februari jl. vierde de studieclub haar 25 jarig jubileum, waarbij ook het voltallige eerste bestuur van de oprichtingsvergadering  aanwezig was. Ook was het een jubileum voor Trudy Kamps, daar zij al vanaf de oprichting in het bestuur heeft plaats genomen. De eerste vijftien jaar als secretaris en daarna nog tien jaar als voorzitter. Dit heugelijk feit werd gevierd in de “Sprookjeshof” in Zuidlaren, waarvoor zowel het stamboekbestuur als de andere studieclubsbesturen  waren uitgenodigd. Uit handen van onze nieuwe voorzitter Jan Geert Veldman werd Trudy een mooie wandklok aangeboden met daarop hun destijds aangekochte stier “Galant”. Ook werd Trudy door bestuur en leden benoemd tot erelid van de Blonde d’Aquitaine studieclub Noord. Vanuit het stamboekbestuur overhandigde voorzitter Ed Neerinxc  een oorkonde aan de jubilaris Trudy Kamps .

Voor fotoverslag ga naar fotoboek

width=1071

Blonde d`Aquitaine studieclub Noord

Verlengde Hoogeveense Vaart 13
7863 TH Gees


E-mail: blondestudieclubnoord@hotmail.com
Ons laatste nieuws
Nieuwe stier bij clublid

Al enige tijd op het bedrijf van clublid J.Schilder en sinds kort ook te vinden op de advertentie in "de Blonde"van maart 2021, de stier Orage met als vader de stier Gornia en moeder Dienne, de volle zus van Carmen. Voor een uitgebreide fotostamboom,....

> lees verder
Update Preferente stammoeders clubleden

Onder het kopje "fokkerij" ---> "preferente stammoeders" staat de actuele lijst  stammoeders van onze clubleden.

> lees verder
naar boven