Sponsoren:
foto Schilder bagger, hei-grondwerken
foto Jan Slot Metaaldecoratie
foto CRV
foto ZooEasy Online Blonde d’Aquitaine Digitale Stamboom Registratie
foto Eigen Erf Vleesvee
foto Accon avm
foto Cow XL
foto For Farmers
foto KI Samen
foto Robert Keizer
foto Schrijver Stalinrichting
foto Vleesvee Intergratie Twente bv
foto J.G. Veldman Fourages

Reunie Frankrijkreis Mayenne 2016

Afgelopen zaterdag 11 maart 2017 werd dit jaar de jaarlijkse reünie van de Frankrijkreis, georganiseerd door het Blonde Stamboek gehouden op het bedrijf van Gerard en Alice de Koning in Berkel en Rodenreis. Na ontvangst rond 12.30 uur met koffie, soep en broodjes werd omstreeks 13.30 uur  de "Kwekerij Konigshoeve" van Gerards broer bezocht waar talloze orchideeën jaarrond worden gekweekt. Rond een uur of 15.00 uur gingen we weer terug naar Hoeve de Groenzoom voor een kop thee of koffie, waar Gerard en Alice een mesterij van luxe vleessrassen houden. Rond half vier werd een rondleiding gegeven over het bedrijf, met daarna een Barbeque en borrel. Omstreeks 18.00 ging een ieder weer huiswaarts en werden gastheer en gastvrouw bedankt voor de gastvrijheid.

In het fotoboek een impressie van de middag.

Reünie

Blonde d`Aquitaine studieclub Noord

Verlengde Hoogeveense Vaart 13
7863 TH Gees


E-mail: blondestudieclubnoord@hotmail.com
Ons laatste nieuws
Nieuwe stier bij clublid

Al enige tijd op het bedrijf van clublid J.Schilder en sinds kort ook te vinden op de advertentie in "de Blonde"van maart 2021, de stier Orage met als vader de stier Gornia en moeder Dienne, de volle zus van Carmen. Voor een uitgebreide fotostamboom,....

> lees verder
Update Preferente stammoeders clubleden

Onder het kopje "fokkerij" ---> "preferente stammoeders" staat de actuele lijst  stammoeders van onze clubleden.

> lees verder
naar boven